Rekrutuj z sukcesem pracowników z Ukrainy!

Zatrudnij pracowników z Ukrainy z platformą WschódPracuje w 4 prostych krokach!

Uzyskaj dostęp do najlepszych

pracowników z Ukrainy


Zarejestruj się i pobierz darmowego eBooka - jak zatrudnić pracownika z Ukrainy
Pracownicy z Ukrainy i innych krajów wschodu są gotowi pracować za mniejsze pieniądze, często wykonując swoją pracę lepiej i efektywniej. Zatrudniaj pracowników z Ukrainy szybko, tanio i skutecznie z wykorzystaniem platformy WschodPracuje.pl. Uzyskaj dostęp do setek dopasowanych do Ciebie kandydatów, dodając swoje ogłoszenie i przeglądając profile.

Zatrudnienie pracowników z Ukrainy staje się coraz popularniejsze. O pracownikach z Ukrainy mówi się że są o wiele tańsi i często lepiej przykładają się do pracy niż pracownicy z Polski. Dotarcie do nich, bywa jednak trudne. Wysokie koszty zatrudnienia wyspecjalizowanej firmy HR sięgać mogą nawet kilkunastu tysięcy złotych. Tymczasem nasi wschodni sąsiedzi aktywnie poszukują pracy na portalach dla nich przyjaznych, w ich własnym języku. Platforma WschódPracuje działa w kilku wersjach językowych i pozwala na łatwe docieranie do pracowników z Ukrainy i innych krajów wschodu. Jednocześnie pozwala polskim pracodawcom znaleźć pracownika za ułamek ceny, jaką trzeba zapłacić zewnętrznej firmie rekrutacyjnej. Skorzystaj z platformy WschódPracuje i uzyskaj dostęp do setek pracowników, do których tak trudno dotrzeć!

x

Zanim uciekniesz...

Pobierz darmowego ebooka!

Dowiedz się, w jaki sposób legalnie zatrudniać pracowników z Ukrainy i innych krajów wschodu, jakie dokumenty są potrzebne i gdzie należy je złożyć.

Zarejestruj się i pobierz!