Rekrutuj z sukcesem pracowników z Ukrainy!

Zatrudnij pracowników z Ukrainy z platformą WschódPracuje w 4 prostych krokach!

Uzyskaj dostęp do najlepszych

pracowników z Ukrainy


Zarejestruj się i pobierz darmowego eBooka - jak zatrudnić pracownika z Ukrainy
Pracownicy z Ukrainy i innych krajów wschodu poszukują pracy, dodaj swoje ogłoszenie! Zatrudniaj pracowników z Ukrainy szybko, tanio i skutecznie z wykorzystaniem platformy WschodPracuje.pl. Uzyskaj dostęp do kandydatów, dodając swoje ogłoszenie.

Zatrudnienie pracowników z Ukrainy staje się coraz popularniejsze. O pracownikach z Ukrainy mówi się że często lepiej przykładają się do pracy. Dotarcie do nich, bywa jednak trudne. Wysokie koszty zatrudnienia wyspecjalizowanej firmy HR sięgać mogą nawet kilkunastu tysięcy złotych. Tymczasem nasi wschodni sąsiedzi aktywnie poszukują pracy na portalach dla nich przyjaznych, w ich własnym języku. Platforma WschódPracuje działa w kilku wersjach językowych i pozwala na łatwe docieranie do pracowników z Ukrainy i innych krajów wschodu. Jednocześnie pozwala polskim pracodawcom znaleźć pracownika za ułamek ceny, jaką trzeba zapłacić zewnętrznej firmie rekrutacyjnej. Skorzystaj z platformy WschódPracuje i uzyskaj dostęp do setek pracowników, do których tak trudno dotrzeć!

x

Zanim uciekniesz...

Pobierz darmowego ebooka!

Dowiedz się, w jaki sposób legalnie zatrudniać pracowników z Ukrainy i innych krajów wschodu, jakie dokumenty są potrzebne i gdzie należy je złożyć.

Zarejestruj się i pobierz!